607 182 444 VOLAT

Byty Karlín Lofts

Vyberte si svůj byt

Projekt nabízí 4 mezonetové byty s důmyslně řešenou dispozicí od 3+kk až po 5+kk. Byty jsou promyšlené do posledního detailu tak, aby splňovaly ty nejvyšší nároky na moderní bydlení. V každém z nich jsme použili jen ty nejkvalitnější moderní materiály, které svým nadčasovým designem a vysokou kvalitou odolají zubu času.

Vysoký standard vybavení bytů zahrnuje masivní dřevěné podlahy a dveře, značkovou sanitu, velkoformátovou kalibrovanou dlažbu a obklady, podlahové vytápění či přípravu na osazení klimatizací. V některých bytech možnost zabudování krbových vložek. Sklepy k bytům budou realizovány v roce 2024.

Byt je možné zakoupit i ve stavu white walls. V tomto případě bude bez nášlapných vrstev podlah, obkladů, dlažeb a sanity. Interiér si tak můžete dodělat podle vlastních představ a přání. Cena za dokončení ve stavu white walls je na vyžádání.

Číslo Dispozice Podlaží Interiér Terasa Orientace Cena  
01 5. a 6. 3+1 113m² 10m² JV 18 500 000 Kč
02 5. a 6. 3+kk 80m² 6m² JV Prodáno
03 5. a 6. 4+kk 97m² 10m² JV Prodáno
04 5. a 6. 5+kk 142m² 36m² SV 24 000 000 Kč
 

Standardy

Standardy projektu

Všechny jednotky nabízíme dokončené ve standardu, který je zahrnut v ceně.

Technický popis domu

Celý dům projde kompletní náročnou rekonstrukcí, která zvýší celkovou hodnotu domu a pozvedne ho na úroveň 21. století.

Financování

Rezervační záloha 200 000 Kč po uzavření rezervační smlouvy

Po ústní rezervaci následuje uzavření rezervační smlouvy a složení rezervační zálohy do 3 dnů od podpisu smlouvy (tato částka bude součástí kupní ceny).

20 % z ceny bytu po uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní

Nejpozději do 1 měsíce od podpisu rezervační smlouvy se uzavře smlouva o smlouvě budoucí a do 7 dnů po jejím podpisu složí klient 20% zálohu z ceny bytu.

Doplatek ceny bytu po uzavření kupní smlouvy

Před uplynutím platnosti smlouvy o smlouvě budoucí kupní se uzavře kupní smlouva a uhradí se doplatek kupní ceny (do 7 pracovních dnů ode dne doručení oznámení o kolaudaci bytu).

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím